Наша компанія має чималий досвід проведення спортивних заходів для співробітників. Оскільки перший офіс підтримки знаходиться в Полтаві, відповідно саме його працівники брали участь в цих івентах. Адже передбачали фізичну участь. Але з часом постало питання, як залучити до активностей й інших співробітників мережі, адже вона охоплює всю Україну. Саме так в «Аврорі» почалися з’являтися перші онлайн-івенти.
Такий формат дозволяє долучитися до челенджу чи марафону, де б ти не знаходився і де б не працював: в офісі, на складі чи в магазині. І якщо «живі» івенти ставлять учасників в певні рамки (місце, дата, час), то онлайн-заходи більш гнучкі та лояльні в цьому плані: на завдання завжди є достатньо часу, щоб виконати його упродовж дня, та надіслати фото- чи відеозвіт в корпоративний чат. А варіативні умови передбачають будь-який рівень фізпідготовки. Як показав досвід, це значно розширило аудиторію та забезпечило різноманітність учасників.
Крім користі для здоров’я, онлайн-спортчеленджі — це ще й чудова тімбілдінгова складова. Учасники з абсолютно різних міст та підрозділів знайомляться, обмінюються досвідом, підтримують один одного та взаємно стимулюють до досягнення кращих результатів.
Які спортивні онлайн-івенти проводили для аврорівців?
- 42-денний онлайн-челендж «Лютий мультидвіж» — цей захід ми запустили 22 лютого 2022 р. і змушені були перервати через початок повномасштабного вторгнення. Але вже в червні відновили його. Суть полягала у щоденному виконанні рекомендованої вправи: 42 дні — 42 вправи / завдання.
- Онлайн-марафон фітнесу «Вмикайся». Цей челендж припав на період блекаутів. Саме тому чимало фото-, відеозвітів про виконання завдань були зроблені при світлі свічок чи ліхтариків. Марафон тривав 21 день, адже існує думка, що за такий час вдається сформувати та закріпити звичку. У цьому випадку звичку регулярно займатися фізактивністю, хай навіть 5 хв на день.
- Планка-челендж. Учасники стартували з 20 секунд стояння в планці, а за 21 день челенджу поступово дійшли до позначки в 2 хв. 30 сек.
- Батл «Присідання проти бурпі». Цікаве поєднання — подумаєте ви. Так і є. Ми завжди відкриті до пропозицій від співробітників, а коли їх кілька різних, то ми не обираємо, а вдало поєднуємо. І результат лідерів вразив — 2585 присідання (за один підхід) зробив Максим Ус. 125 бурпі (за один підхід) виконала Ірина Цибуляк.
- Челендж «Крокуй до перемоги». Під час повномасштабної війни більшість організаторів заходів, в тому числі спортивних, проводять їх з благодійною метою. Так зробили й ми: учасники челенджу фіксували свою щоденну активність — кількість пройдених кроків, які конвертувалися в гривні-донати. За час челенджу аврорівці «находили» майже 20 млн кроків. У результаті загальна сума донатів сягнула 24933 грн. Усі учасники(ці) відправляли свої кошти на той збір, який бажали підтримати, або донатили на офіційні рахунки фондів, що підтримують ЗСУ.
- Марафон Аврори «RunBike» стартував з середини весни, коли більшість після «зимової сплячки» дістає велосипед або бігові кросівки. Головна ціль марафону була — додати активності у повсякденне життя аврорівців. За подолані кілометри велосипедом чи бігом нараховували бали. Додаткові бонуси отримували за здибанки з колегами, «зібрані» магазини «Аврора» на маршруті велозаїзду чи пробіжки (у форматі селфі) та відмітки в соцмережах.
- «Моя ціль: 31 день». Під час реєстрації кожен ставив собі ціль на місяць: наприклад, тренуватися або бігати тричі на тиждень, спати по 8 годин чи відмовитися від солодкого й кави, медитувати й практикувати йогу, навчитися віджиматися та стояти в планці, підтягуватися й стрибати на скакалці, кататися на вело й приймати холодний душ зранку. Учасники та учасниці поділилися своїми враженнями після марафону:
«Дякую за марафон, це крута розгрузка після насиченого робочого дня».
«Було дуже цікаво спостерігати за іншими учасниками, як вони досягають своєї цілі. Я теж не відставав і старався досягти її — разом веселіше і цікавіше, мотивація є».
«Завдяки марафону відновив нарешті практику медитації, що збирався зробити останні декілька років».
«Це було класно! Крім цілі (ходити в тренажерку), почали бігати».
«Атмосфера в чаті додає енергії та посмішки на весь день».
«Бажаю усім не зупинятись та досягати нових цілей».
Наші онлайн-челенджі вже повертаються після літніх канікул й на аврорівців чекають нові, ще цікавіші та амбітніші виклики.