Вже всі знають, що 16 лютого з 2022 року - день Єдності!💛💙
Мета цього дня - об’єднатися всією Україною для підтримки збройних сил, один одного і демонстрації нашої рішучості.
Раніше ми не замислювалися над сутністю цього поняття, над своєю національною свідомістю, над глибиною свого патріотизму. З дитинства ми вчимося в українських школах, виховуємося на національних традиціях, шануємось на національних символах. І більшість вважає це нормою, звичайно справою. День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.
Важливим атрибутом дня Єдності є масове розміщення наших, жовто-блакитних, прапорів та прапорців .
Магазини нашої мережі вивішували прапори на фасадах та у торговельних залах, а співробітники розміщували прапори на власних балконах, на своїх авто та доєднувались до мітингів Єдності в різних містах. Все буде Україна!
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-54-59.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-54-37.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-53-58.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-04-22_15-34-40.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-54-17.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-54-25.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-54-05.jpg)
![](/uploads/uploads/2022/08/15/photo_2022-05-23_14-54-12.jpg)