Аврора contact_centre for_partners [email protected] Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

«Аврора» відкрила перший магазин у Румунії

«Аврора» розширює свої кордони — 5 жовтня ми відкрили магазин у румунському місті Сучава. Компанія має амбітні плани, тож до кінця 2023 року у Румунії готується відкриття одинадцяти магазинів. Далі — більше!

«Ми раді розпочати діяльність в Румунії. Хочемо, щоб наша філософія продажів доступних товарів за мінімальними цінами принесла позитивні емоції румунським сім’ям. Постійні покупці знають, що у магазинах «Аврора» на них чекають регулярні оновлення товару, регулярні акції та знижки. Румунія — країна-сусід. Мешканці цієї держави мають схожий менталітет та інтереси, тож ми впевнені, що нові клієнти обов’язково розділятимуть наші цінності й зможуть оцінити усі переваги шопінгу в “Аврорі”», — відмітив співзасновник та СЕО мережі мультимаркетів «Аврора» Тарас Панасенко.

Поява «Аврори» в Румунії — важливий крок для європейської інтеграції України, підвищення впізнаваності українських брендів за кордоном. Власники компанії впевнені, що зовсім скоро жителі європейських країн будуть з легкістю вирізняти жовті магазинчики «Аврори» й асоціювати їх з якісним, приємним і доступним шопінгом.