Аврора contact_centre for_partners [email protected] Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

Благодійність

Даруй добро вільно - ще одна наша цінність “Аврори”, яка доводить, що робити добрі справи може кожен і це є частиною нашої корпоративної культури.

Ми взаємодіємо з благодійними організаціями та фондами за такими напрямами, як підтримка ЗСУ, допомога соціально вразливим верствам населення; охорона здоров’я; протидія гендерній дискримінації та насильству; освітні програми для дієвої молоді.

Залучаємо співробітників(ць) до благодійних проєктів (збори коштів, акції, розпродажі, аукціони) та розвиваємо корпоративне волонтерство (збір одягу, донорство, участь в екоівентах тощо).

Читати новини

Спорт і здоров'я

Міцне здоров’я, як одна з цілей сталого розвитку, є важливим орієнтиром для нашої компанії.

Тому ми залучаємо співробітників(ць) до спільних активностей, пропагуємо здоровий спосіб життя та різні види любительського спорту (біг, вело, футбол і т.д.).

Розвиваємо велнес-напрям для поліпшення фізичного та ментального здоров'я: вакцинація, медичні обстеження і тематичні семінари.

Читати новини

Екологія

Зменшення негативного впливу компанії на екологію та відповідальне споживання - одна з цілей нашої компанії.

Тому ми сортуємо відходи для правильної подальшої утилізації та переробки.

Займаємося екопросвітництвом та долучаємо співробітників(ць) до еко-івентів: прибирання, плоггінгу, висадки дерев.

Читати новини

Життя Аврорівців

«Аврора» – потужна, молода компанія, яка розвивається і працює для того, щоб кожен українець мав змогу та бажання придбати товар саме в її магазині. А ми, Аврорівці (ще нас називають Аврорчиками) – команда, що горить улюбленою справою та допомагає компанії ставати краще, як і вона нам.

Ми на кожній ділянці взаємодії знаємо, що працюємо для того, щоб покращувати повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими!

Це наша місія, яка надихає кожного співробітника щодня приходити на роботу та виконувати її ще якісніше та ще ефективніше!

Читати новини

Підтримка громад, проєктів, ініціатив

«Аврора», як соціально відповідальна компанія, у своїй діяльності дотримується Цілей сталого розвитку ООН. Серед пріоритетів:

  • захист планети;
  • підтримка хорошого здоров’я;
  • якісна освіта;
  • достойні робочі місця й економічне зростання;
  • сталий розвиток міст та спільнот;
  • відповідальне споживання.

Саме тому «Аврора» підтримує такі проєкти, зокрема як «Молодь змінить Україну» та «Дія. Бізнес» у Полтаві, підтримуючи розвиток громади та інвестуючи у майбутнє.

Читати новини