Аврора contact_centre for_partners [email protected] Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

Це морський бій: UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков запускають збір на 35 морських дронів для СБУ

Фандрейзингова платформа UNITED24 ma monobank разом з українськими волонтерами Сергієм Стерненком та Ігорем Лаченковим розпочали збір на 35 морських дронів Sea Baby. Це перший збір на легендарні човни СБУ, які уразили Кримський міст, а також 9 суден. За донат від 100 гривень можна виграти одну з 35 карток на яких лежать 100 тисяч гривень, за донат від 1000 - картку з 1 мільйоном гривень на рахунку від Аврора Мультимаркет.

 

У 2022 році Україна створила перший у світі флот морських дронів. Маленькі та швидкі безпілотні човни швидко змінили хід подій на морі. Завдяки їм росія все частіше втрачає свої смертоносні кораблі та змушена ховати їх подалі від українських берегів.

 

Надводні безпілотні ударні човни Sea Baby - розробка Служби безпеки України. 

Протягом 2022-2023 років вони уразили фрегати «Адмирал Макаров» та «Адмирал Эссен», а також мінний тральщик «Иван Голубец» і патрульний корабель «Ладный», ракетоносії «Самум» та «Буян», корабель «Павел Державин» та великий військовий буксир «Профессор Николай Муру», розвідувально-гідрографічний корабель «Владимир Козицкий». Також за допомогою Sea Baby СБУ підірвала Кримський міст, «який неможливо зруйнувати». А разом із ним остаточно поховала самовпевненість росіян.

 

Sea Baby, на який збирають кошти, здатний нести 850 кілограмів вибухівки, розганятись до 90 км/год та долати відстань 1000 кілометрів. Його корпус виготовлений з матеріалу, який не помічають радари.

 

Вартість морського дрона Sea Baby - 8,5 млн грн. UNITED24, monobank, Стерненко та Лачен збирають на 35 таких донів. За пожертву 8,5 млн грн учасники збору можуть дати назву безпілотному човну.

 

Серед усіх учасників збору розіграють 36 карток mono+aurora від постійного партнера UNITED24 - мережа мультимаркетів «Аврора». Виграти 35 карток зі 100 000 грн на рахунку можна за внесок від 100 грн. А за внесок від 1000 грн - 1 картку з 1 000 000 грн на рахунку.

 Взяти участь у розіграші можна переказавши кошти на банку